У Києві відкрився Координаційний центр для учасників АТО. Фото

 Листопад 19, 2016

DSC_3309_496x329У концертному залі Київського національного економічного університету за підтримки багатьох державних і громадських організацій відбулась урочиста церемонія відкриття Координаційного центру допомоги учасникам АТО та їхнім сім`ям.

Унікальність центру полягає у тому, що це єдина в Україні установа, яка надає учасникам бойових дій повний спектр послуг за принципом «єдиного вікна». Тобто діючі та демобілізовані військовослужбовці тепер не будуть обходити десятки інстанцій для оформлення та отримання гарантованих державою пільг. Усе це зроблять за них працівники центру.

DSC_3339_496x329

Серед головних завдань нового закладу – соціальна адаптація та психологічна реабілітація фронтовиків, юридичні, медико-оздоровчі послуги, перекваліфікація і перенавчання воїнів на обрані цивільні спеціальності та багато іншого. Всі послуги надаються безкоштовно.

При центрі працюють музей Героїв АТО, кабінети психолога, юриста, настільних ігор та масажу. Також його відвідувачі зможуть скористатися тренажерним, волейбольним і футбольним залами, стадіоном та тенісним кортом.

Під час концерту з нагоди відкриття центру учасників АТО та членів їхніх родин вітали представники університету, студенти, духовенство та громадські діячі.

Віктор ШЕВЧЕНКО

DSC_3296_496x329

 

 

Читайте також:

Є пропозиція продовжити санкції проти Росії не на шість місяців, а на рік

Розумні винаходи від народних умільців: Ефективна пічка без дров

Родинна реабілітація атовців у Словаччині

Схожi записи: