Діти Львова пишуть листи одноліткам в Соледарі. Фото

 Листопад 17, 2016

ві-7Близько трьох десятків листів передали офіцери української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін дітям молодших класів школи №13 міста Соледар Донецької області.  Листи, а радше малюнки з побажаннями та запрошеннями в гості написали для дітей Донбасу учні Львівської середньої школи №49.

– Коли виникла ідея написати такі листи, всі наші діти підхопили її з великим ентузіазмом, – розповіла педагог школи Христина Стасів. – Ми навмисно не ставили їм завдання, що малювати і писати. Хотіли, щоб усе йшло від їхніх дитячих сердечок. І направду все вийшло дуже гарно! Дякуємо класним керівникам Світлані Калник, Наталі Паньків, Оксані Лавренчук, Любові Чумак.

ві-4

Крім листів, активісти львівського волонтерського об’єднання «Книжкова сотня», яке очолює Наталка Швагуляк, підготували для учнів Донбасу книжки з історії України, художні твори, як сучасних письменників, так і класиків національної літератури. Своєю чергою учні і викладацький склад Соледарської школи подякували львів’янам за такий приємний і дуже потрібний їм подарунок. Адже тут дуже бракує україномовної літератури, особливо сучасних авторів. Сподіваюся, що цю публікацію прочитають українські письменники і зголосяться оновити шкільні бібліотеки Донбасу своїми творами.

Тарас ГРЕНЬ

ві-3

ві-6

 

Читайте також:

Віце-адмірал Ігор Воронченко: «Вірні завжди!» — це саме про українських морпіхів!»

Розумні винаходи від народних умільців: казанок від буковинців

Всі довкола кричали: «тікай!», А як, коли ноги перебиті?

Схожi записи: