На Харківщині пройшли збори з головними старшинами військових частин Повітряних Сил ЗС України. Фото

 Листопад 17, 2016

Чуг-Збори-1У Чугуєві на базі навчально-авіаційної бригади успішно проведено навчально-методичні збори з головними старшинами військових частин Повітряних Сил Збройних Сил України. Понад 70 молодших командирів, які прибули на Харківщину з усіх куточків держави, обмінялися професійним досвідом, вдосконалили свої знання та навички.

Так, протягом трьох днів із військовослужбовцями сержантського складу проведено заняття з тактичної, вогневої, медичної та фізичної підготовок, організовано тренінги з основ лідерства і військової психології, а також обговорено всі нововведення в організації повсякденної діяльності.

Чимало практичних занять та бесід із підлеглими провів головний старшина командування Повітряних Сил ЗС України старший прапорщик Олег Рудюк.

Чуг-Збори-4

– У ході  даного заходу акцент ставився  на вдосконаленні практичних навичок військових менеджерів щодо роботи з особовим складом. Переважна більшість присутніх у Чугуєві воїнів побувала в зоні проведення АТО чи миротворчих місіях. Тому ми на лекціях чи тренінгах вислухали думки досвідчених воїнів і разом визначили найоптимальніші варіанти розв’язання різних проблемних ситуацій, що іноді виникають у військах, – зауважив учасник бойових дій прапорщик Олег Рудюк.

Під час тактичної підготовки військовослужбовці виступили в ролі командирів механізованих взводів під час ведення наступу та оборонного бою. При цьому заняття проводилися в нічний час із застосуванням приладів нічного бачення та інших сучасних розробок вітчизняного оборонпрому.

Також чимало часу на аеродромі навчально-авіаційної бригади було відведено заходам безпеки при поводженні зі зброєю та технічними засобами у зимову пору року.

IMG_0091

По завершенні навчально-методичних зборів молодші командири отримали методичні посібники та збірники нормативних документів, розроблені викладачами Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.

– Головна мета зібрання військовослужбовців сержантського складу повністю досягнута: воїни обмінялися досвідом, набули нових знань та окреслили шляхи покращення ситуації у військових колективах. Впевнений, що із кожним таким заходом сержантський потенціал наших Повітряних Сил зміцнюється, отже, наше військо стає ще сильнішим, – зауважив заступник керівника зборів, начальник Військового коледжу сержантського складу ХНУПС полковник Костянтин Сюлєв.

Дмитро ГОРБУНОВ

 

Читайте також:

Українці — герої Польщі

«Фронтовий фотоальбом», або сувора правда про війну

Всі довкола кричали: «тікай!», А як, коли ноги перебиті?

Схожi записи: