Патріотизм, вишитий бісером. Фото

 Листопад 11, 2016

Щеглова-Прапор-Бісер-2Понад 90 тисяч бісеринок або майже 3 кілограми цих дрібних кульок збирається витратити старший солдат військової служби за контрактом Аліна Щеглова під час вишивання Державного прапору України розміром 100х80 сантиметрів. Роботу над символом державності дівчина розпочала нещодавно і планує завершити її до 24 серпня 2017 року – 26 річниці Незалежності нашої країни.

Уродженка Житомирщини нині виконує важливі завдання на посаді воїна одного зі спеціальних підрозділів, що входить до сил антитерористичної операції на Луганському напрямку. Задум створити щось особливе і неординарне виник у неї саме в зоні бойових дій, де, за її словами, національні і патріотичні почуття значно посилюються.

Щеглова-Прапор-Бісер-3

– Я із дитинства займалася художньою вишивкою. Спочатку вишивала хрестиком, потім виготовляла японські канзаші, а приблизно 10 років тому перейшла до більш складного завдання –  роботи із бісером. У моєму творчому арсеналі понад 40 малюнків, серед яких є й модульні роботи з декількох частин. Також я вишивала бісером жіночі сорочки та портрети родичів, – розповіла Аліна.

На кожну вишиванку дівчина витрачає від 2 до 8 місяців. Працює із голкою та ниткою вона, здебільшого, у вихідні дні та коли хоче відпочити душею, відволіктися від проблем важких буднів.

У Збройних Силах України дівчина прослужила лише 6 років. Та їй цього цілком вистачило, аби зрозуміти, що називатися патріотом неможливо, якщо нічого не зробив для своєї держави.

Щеглова-Прапор-Бісер-1

– По завершенні вишивання бісером Державного прапора я подарую його одній із військових частин, воїни якої зараз захищають український Донбас. Дуже сподіваюся, що цей мій подарунок зміцнить бойовий дух хлопців та дівчат у погонах, збільшить їхню віру в перемогу, – зазначила старший солдат військової служби за контрактом Аліна Щеглова.

У її творчих планах вже є вишивка бісером Гербу України – тризуба. Для цієї справи вона планує використати понад 4 кілограми кольорових кульок, адже за розміром робота  буде трохи більшою за нинішню – 100х120 сантиметрів. Це буде важче завдання, але воно по силах захисниці Луганщини.

Дмитро Горбунов

Читайте також:

Військо утеплюється

Курсанти-танкісти відновили понад 100 одиниць бойової техніки. Фото

Президент підписав закони, які посилюють соціальний захист родин героїв АТО

Схожi записи: