299-та бригада тактичної авіації – 40 років на варті Батьківщини

 Листопад 9, 2016

14963372_658569720970555_3015255170042491481_nДнями сорокову річницю від дня заснування частини відзначили миколаївські авіатори – воїни 299-ї бригади тактичної авіації імені генерала-лейтенанта Василя Нікіфорова.

40 років у строю, здавалося б, не рекорд. Проте славетний бойовий шлях миколаївських штурмовиків, в якому і перші польоти на літаках вертикального злету, і війна в Афганістані, і становлення Повітряних Сил незалежної України, і  участь у захисті свободи й недоторканності кордонів нашої держави, – по праву ставить цей військовий колектив на один щабель із кращими підрозділами нашого війська.

Рахунок бригади у війні з російським агресором, а це – понад триста бойових вильотів і жодної втрати серед льотного складу – яскраве свідчення рівня бойової майстерності.

За словами командира бригади льотчика-снайпера полковника Олександра Дяківа, успішне виконання військовими льотчиками бойових завдань напряму залежить від напруженої та самовідданої роботи сотень військовослужбовців та працівників Збройних Сил України.

– Я вклоняюся вам за вашу роботу, я гордий, що в мене такий колектив, що командування Повітряних Сил довірило мені цю бригаду, – звернувся командир до особового складу, вітаючи зі святом частини. – Я буду намагатись примножувати славетні традиції і підіймати бригаду на вищий щабель у Повітряних Силах і взагалі в Збройних Силах України!

Видатний внесок 299-ї бригади у справу захисту Батьківщини відзначили і почесні гості урочистих зборів – очільники миколаївської громади. Так, миколаївський міський голова Олександр Сенкевич визнав: «Наша держава протягом понад 20-ти років втрачала свою армію, але за останні два роки відновила її до того, щоби вороги нас остерігались. І я хотів би сказати вам від усього Миколаєва – дякую, що ми себе відчуваємо спокійно і мирно!»

Олексій ГАРКУША

 

Читайте також:

Цікаві факти про українську мову

Урок німецької від українського офіцера. Фото

«Для нас головне — не дати солдатам занепасти духом»

 

Схожi записи: