Американські військовослужбовці відвідали харківських курсантів. Фото

 Листопад 8, 2016

1На факультеті військової підготовки Харківського національного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася зустріч військовослужбовців Збройних Сил США з особовим складом навчального закладу.

Під час візиту гості оглянули навчальну базу військового вишу, ознайомилися із системою підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України. Також відбувся брифінг, де було обговорено перспективні напрямки співробітництва.

3

– Я впевнений у тому, що наша взаємна співпраця дасть позитивні результати в обміні досвідом щодо застосування військових фахівців за різними напрямками підготовки, – зазначив начальник факультету військової підготовки НТУ “ХПІ” полковник Олександр Серпухов.

Відвідавши заняття та поспілкувавшись з курсантами, американські військовослужбовці приємно були вражені матеріальною базою навчального закладу та відзначили високий рівень підготовки майбутніх офіцерів.

5

– Мені приємно бачити такий високий рівень у підготовці майбутніх офіцерів. Відчувається, що в стінах цього навчального закладу приділяється значна увага саме навчальному процесу, – відмітив командувач Сухопутних військ  Збройних Сил США в Європі генерал-лейтенант Фредерік Ходжесом.

Окрім військового вишу, іноземні гості побували на підприємствах Державного концерну «Укроборонпром» та відвідали поранених бійців  у військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

 Дмитро Чалий

 

Читайте також:

Уроки «на майбутнє», або Чим схожі війна в 60-ті роки минулого століття у В’єтнамі та нинішня гібридна агресія проти України

Тематична виставка: «Буремний Донбас: шлях до миру». Фото

Бронежилет «Корсар-Мпл» дозволяє триматися на воді близько двох годин

 

Схожi записи: