За підсумками Четвертої міжнародної виставки закладів освіти «World Edu» Національна академія сухопутних військ визнана одним з кращих вищих начальних закладів. Фото

 Листопад 8, 2016

WorldEdu (1)Днями у Києві завершився Восьмий  міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка закордонних закладів освіти «World Edu», участь у яких взяли й  представники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Цьогоріч до проведення форуму долучились 538 навчальних закладів із 24 регіонів України, а також Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії та Греції.

WorldEdu (2)

У Національному виставковому конкурсі «Видатних науково-практичних досягнень в освіті» Академія нагороджена у номінації «Електронний освітній ресурс» за розробку програмного забезпечення «СіУВ-Львів», «Кропива» («МАПА») та впровадження його до навчального процесу.

За презентацію «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій і електронних засобів навчання для підвищення якості підготовки військових фахівців» колектив видового військового вишу нагороджений Почесним дипломом презентації.

WorldEdu (3)

У номінації «Інноваційні підходи до впровадження медіаосвітніх технологій для підвищення якості освітньої діяльності» Академія нагороджена дипломом «Лауреат конкурсу I ступеня».

Також, за підсумками конкурсу, Національну академію сухопутних військ нагороджено дипломом «За активну участь в інноваційній освітній діяльності».

WorldEdu (4)

WorldEdu

Медіа-група Національної академії СВ

 

Читайте також:

Бронежилет «Корсар-Мпл» дозволяє триматися на воді близько двох годин

Створено веб-ресурс цивільного контролю над військовою сферою

 

Схожi записи: