Бронежилет «Корсар-Мпл» дозволяє триматися на воді близько двох годин

 Листопад 8, 2016

5472_p_08_img_0002Компанія «НВП «Темп-3000» продемонструвала бронежилет «Корсар-Мпл». Він розроблений для підрозділів силових структур України, які виконують завдання на морі та інших водних перешкодах. Маючи всі характеристики сучасного бронежилета (захист від куль і осколків), «Корсар-Мпл» завдяки позитивній плавучості здатний значно полегшити перебування військовослужбовця у водному середовищі. Жилет становлять три частини: захист грудей, захист спини і комір. У м’якому балістичному пакеті бронежилета «Корсар-Мпл» використовується надвисокомолекулярний поліетилен (НВМПЕ). Разом з елементом плавучості м’який балістичний пакет запакований у водонепроникний чохол з неопрену. «Корсар-Мпл» споряджується м’якими балістичними пакетами з класом захисту 1А стандарту України або IIA за стандартом NIJ 0101.04 США. Також бронежилет може споряджуватися жорсткими бронепластинами від 4-го по 6-й клас захисту за стандартом України або від III по IV клас стандарту NIJ 0101.04 США.

«Корсар-Мпл» може регулюватися по висоті і по талії за допомогою плечових клапанів та бокових куліс із текстильною застібкою, що забезпечує його посилену фіксацію. По всій зовнішній поверхні бічних куліс нашита ремінна стрічка, що дозволяє розміщувати елементи спорядження.

Комір бронежилета закріплений на елементі захисту спини і додатково причіпляється фастексами до елементу захисту грудей. У ньому також розміщуються м’який балістичний пакет і елемент плавучості. Для додаткової фіксації на тілі людини і надійної евакуації відповідна стропа не лише закріплена на елементі захисту спини, але й має продовження, що дозволяє додатково зафіксувати елемент захисту спини до тіла за допомогою рамки і текстильної застібки типу Velcro.

За словами провідного інженера компанії Володимира Михальова, «Корсар-Мпл» вже пройшов випробування в реальних умовах на воді. Зокрема, військовослужбовець вагою 79 кг, одягнений у жилет, протримався на воді близько 2 годин.

Сергій ВОРОНКОВ

Схожi записи: