Міцнішає резерв — сильнішає все військо

 Листопад 4, 2016

0e7cc0c49ef6d7a4b5af9300845415af3f4adf06_650x410До оперативного резерву бойових військових частин ЗС України зараховано понад 100 тисяч резервістів. Усі вони мають досвід участі в антитерористичній операції і за потреби першими поповнять лави діючого війська. Про це повідомив начальник відділу впровадження служби в резерві мобілізаційного управління Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України полковник Михайло Щербина.

За його словами, протягом нинішнього року вже 10 бригад Збройних Сил України в межах відпрацювання Програми підготовки резервістів провели відповідні масштабні навчально-підготовчі збори, які завершилися бригадними тактичними навчаннями із бойовою стрільбою.

Окремо Михайло Щербина зупинився на питаннях вдосконалення соціального пакета і створенні заохочувальних умов для резервістів та їхньої служби за контрактом у резерві. Так, по закінченні зборів резервісти в залежності від військових звань та посад отримали грошову виплату в розмірі від 1000 до 1500 гривень. А наприкінці року резервісти Оперативного резерву отримають винагороду в розмірі від 1600 до 3100 гривень.

Костянтин МАШОВЕЦЬ

Читайте також:

«Урагани», в разі потреби – із відповіддю не забаряться. Фото

Пілоти бачитимуть уночі

Миколаївські десантники проводжають в запас бойових побратимів 6 хвилі мобілізації. Фото

Схожi записи: