Заступник Міністра оборони України – керівник апарату генерал-полковник Олександр Дублян надав відповіді на запитання учасників VI Всеукраїнського форуму ветеранів

 Жовтень 31, 2016

DSC_4535
У роботі VI Всеукраїнського форуму ветеранів, який завершився наприкінці минулого тижня взяли участь й представники Міністерства оборони України.

Так, з багатьма наболілими питаннями учасники АТО, афганці, ветерани та представники громадськості звернулися до заступника Міністра оборони України – керівника апарату генерал-полковника Олександра Дубляна.

DSC_4516

Крім традиційних проблем із забезпеченням житлом, надання грошової компенсації за неотримане житло були порушені й нові.

Наприклад, пані Татьяна К. попросила підтримки у питанні реабілітації учасників АТО за допомогою музикотерапії. Майор запасу Роман Н. висловив своє бажання відновитися на службі в армії, але його не поновлюють через його вік – 56 років. Представники Центру допомоги учасникам АТО при Київській обласній державній адміністрації повідомили про проблеми, з якими звертаються демобілізовані військовослужбовці до Центру. З проблемами інвалідів – учасників АТО звернувся представник Запорізького конгресу інвалідів пан Юрій.

DSC_4510

– Щодо музикотерапії та реабілітації – так, ви маєте мою підтримку, – сказав Олександр Дублян. – Але необхідно розібратися більш детально, які кошти для цього потрібні.

DSC_45201

Здебільшого, порушені питання потребували детального аналізу й прийняття об’єктивного рішення.

«У складних випадках необхідно вислухати обидві сторони і детально розібратися», зазначив Олександр Дублян і запросив всіх бажаючих звертатися на гарячу лінію Міністерства оборони України та записатися до нього на прийом у громадську приймальню.

Руслан Семенюк

DSC_4546

DSC_4538

Читайте також:

Розроблено автоматизовану систему управління військами «Славутич»

Автореанімація повертає до життя колісну техніку

Схожi записи: