Запаси в АТО ніколи не зайві

 Жовтень 29, 2016

14681751_974701345998255_8179106799304659708_nДля начальника штабу — першого заступника командира десантно-штурмового батальйону старшого лейтенанта Євгена Гончара це перша зима в районі АТО.

— Практика минулих років підказує: запаси ніколи не зайві. Дбаємо як про боєприпаси, так і про дрова. Натепер накопичено тижневий обсяг такої сировини для наших пічок, надалі його помітно збільшимо. Щодо теплих речей варто наголосити: хлопці зі значним бойовим стажем розуміють, що із холодом жартувати не варто, — зауважує Євген Гончар. — Головне вчасно подавати заявки, і проблем щодо всіх видів забезпечення не буде.

— Вже треба тепліше одягатися, згадувати народні засоби лікування. От мед і трави мені висилає дядько, — долучається до розмови іще один співбесідник. — Він пояснює, як запарювати й пити всілякі цілющі суміші. Премудростям травника ще його бабця навчила. Щоправда, до війни я такого не вживав — хотілося ковтнути пігулку і завтра бути здоровим. У базовому таборі в кунгу є лазня, їздимо туди помитися. Там же є пральна машина «Малютка», додатково заправляємо балони газом і на плитці гріємо воду, аби освіжити одяг та для гігієни тіла. Так робитимемо й узимку.

Геннадій КАРПЮК

Схожi записи: