Президент України: «Співпраця з альянсом поглиблюватиметься»

 Жовтень 28, 2016

5471_p_03_img_0001З 2017 року національна щорічна програма співробітництва з Альянсом буде спрямована на проведення реформ для досягнення Україною стандартів НАТО.

«З наступного року вся допомога з боку НАТО буде повністю пов’язана із завданням реформування. Часові рамки залишаються тими самими — 2020 рік», — зазначив Президент України Петро Порошенко під час спілкування з представниками ЗМІ за підсумками зустрічі з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, повідомляє сайт глави держави.

Президент відзначив важливість поглиблення співпраці України з Альянсом у питаннях регіональної безпеки, особливо в контексті боротьби з російською агресією. За його словами, наша країна зацікавлена в інтенсифікації діалогу щодо ситуативної обізнаності та сумісності.

Своєю чергою Генеральний секретар НАТО наголосив, що Альянс продовжить надавати практичну та політичну підтримку, а також підтримку через трастові фонди НАТО для побудови безпекових інституцій. Також йдеться про співпрацю у сфері кібербезпеки та реабілітації поранених військових.

Схожi записи: