Курсанти – учасники АТО на Івано-Франківщині помолилися перед «Царицею Карпат». Фото

 Жовтень 26, 2016

Goshiv_2

50 вихованців Національної академії сухопутних військ взяли участь у духовній мандрівці до села Гошів, що на Івано-Франківщині, де знаходиться чудотворна ікона Гошівської Божої Матері, яку ще називають «Цариця Карпат». Переважна більшість прочан є учасниками АТО.

Goshiv_1

Прибувши до Гошіва, курсанти піднялися до василіанського монастиря на Ясній Горі, який має понад 500-річну історію. Там вони довідалися чимало цікавого про сам монастир, а головне – помолилися перед чудотворною іконою Божої Матері.

Читайте також:

«Рубіж – 2016»: пункт базування від нападу диверсійно-розвідувальних груп – захищено. Фото

Як атовцю отримати протезування за технологіями, які відсутні в Україні?

Goshiv_3

Воїни завітали і до монастиря Різдва Пресвятої Богородиці сестер Пресвятої Родини, де під час Божественної літургії молилися за мир в Україні, здоров’я рідних та близьких. Кожен мав можливість приступити до святих тайн сповіді та причастя. До речі, сестри вже не вперше радо відкривають двері свого реколекційного дому для військових прочан.

Goshiv_4

А на завершення дводенної прощі курсанти здійснили подорож і на Закарпаття, де відвідали замок Паланок та інші історичні місця міста Мукачеве.

Goshiv_0

Цей захід відбувся за підтримки Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ та керівництва навчального закладу. Під час поїздки майбутніх офіцерів супроводжував голова Центру військового капеланства та настоятель гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ отець Степан Сус, а також капелан академії брат Юрій Балух.

Для самих військовослужбовців, зокрема тих, що брали участь у бойових діях на Сході України, поїздка стала можливістю духовного відновлення та фізичного відпочинку.

Медіа-група Національної академії СВ

Goshiv_8

Goshiv_7

Goshiv_5

Goshiv_6

Читайте також:

Як зенітники вправлялися у стрільбі з АК і ПМ. Фото

На Київщині розпочинаються змагання на кращу артилерійську батарею

1500 годин на різних глибинах

Схожi записи: