Генерал армії України Віктор Муженко зустрівся зі стратегічними радниками високого рівня за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні

 Жовтень 21, 2016

14642371_673332749502652_3386147499244830381_nСьогодні, 21 жовтня, відбулась протокольна зустріч начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка зі стратегічними радниками високого рівня за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні пана Марюса Януконіса.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

В ході зустрічі було обговорено питання щодо проведення оборонної реформи в Україні, ролі та місця стратегічних радників в цьому процесі.

Зокрема, Головнокомандувач Збройних Сил України ознайомив високоповажну делегацію із трансформаційними заходами, які тривають в Збройних Силах України, ситуацією в районі проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей та висловив вдячність стратегічним радникам за їхнє прагнення всебічно сприяти реформуванню Українського війська.

Велика Британія, Канада та Литва є одними з найактивніших учасників програм двостороннього та багатостороннього військового співробітництва. Вищезазначені країни надають Збройним Силам України суттєву допомогу у підготовці наших військовослужбовців у рамках Об’єднаної багатонаціональної групи підготовки (JMTG-U).

– Робота стратегічних радників, безумовно, сприятиме набуттю нових спроможностей Збройними Силами України відповідно до стандартів провідних армій світу, – наголосив генерал армії України Віктор Муженко.

Схожi записи: