Творчі колективи Національної академії сухопутних військ виступили з концертами в зоні АТО. Фото

 Жовтень 20, 2016

Koncert v ATO_1Військовослужбовці Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного завітали до підрозділів ЗС України, які виконують завдання в зоні проведення Антитерористичної операції. Вже вдруге артисти в погонах подарували українським захисникам незабутню концертну програму.

До чергового «артистичного десанту», окрім офіцерів та сержантів навчального закладу, також долучився військовий капелан отець Андрій Сіданич, артист студії «Могорич» Юрій Король, а також студенти Національної академії імені М.В. Лисенка.

Koncert v ATO_6

За три дні свого невеличкого концертного туру група об’їхала низку військових частин та підрозділів, що виконують завдання в районі населених пунктів Бахмут, Покровське, Торецьк та Авдіївка. Концертна програма передбачала співочі виступи, гумористичні номери тощо.

Koncert v ATO_5

За словами офіцера Академії майора Дмитра Бучка, артистів всюди зустрічали надзвичайно тепло.

– Всі, хто на момент наших виступів не залучався до несення служби на передових позиціях, приходили на концерти, – розповів він. – Особливо приємно було зустріти колишніх випускників нашого навчального закладу, які сьогодні проходять службу в бойових підрозділах.

Koncert v ATO_3

Захід вчергове відбувся з ініціативи начальника Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенанта Павла Ткачука, а на найближче майбутнє вже запланована ціла низка подібних  турів до зони АТО.

Антон МИРОНОВИЧ

 

Читайте також:

«Реформа армії може бути тільки разом з реформою економіки і реформою оборонно-промислового комплексу»

Повітряне командування «Схід» удосконалює свої професійні навички у керуванні військами в ході протиповітряної оборони

Схожi записи: