Європа занепокоєна мілітаризацією Криму

 Жовтень 25, 2016

185035Росія перетворила український півострів на потужну військову базу із сучасними видами зброї, здатної вражати території держав не тільки Чорноморського регіону, але й Європи. Про це заявив директор Департаменту міжнародної безпеки МЗС України Сергій Шутенко під час панельної дискусії «Мілітаризація окупованого Криму: зростаюча загроза у регіоні та поза його межами», яка відбулася в межах роботи Першого комітету Генеральної Асамблеї ООН.

У заході взяли участь представники понад 50 делегацій держав-членів ООН, зокрема Польщі, Нідерландів, Франції, Туреччини, Латвії, Естонії, Канади та США. Присутні засудили окупацію Росією Криму і підтвердили підтримку територіальної цілісності України.

За словами Сергія Шутенка, міжнародна спільнота має також адекватно відреагувати на плани Росії щодо розміщення у Криму ядерних арсеналів.

«Політика провокацій Росії у Криму, частиною якої є плани розмістити там ядерну зброю, потребує консолідованої відповіді міжнародної спільноти», — заявив директор Департаменту міжнародної безпеки МЗС України, йдеться на сайті МЗС України.

Сергій Шутенко також додав, що Росія використовує Крим як логістичну базу для продовження воєнної кампанії в Сирії.

Підготував Вадим КОВАЛЬОВ

Читайте також:

«Рубіж – 2016»: пункт базування від нападу диверсійно-розвідувальних груп – захищено. Фото

Президент представив нового начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Василя Бурбу

25 років розбудови Збройних Сил України, 2006 рік: Прощавай, Ліване!

Українець, який захопив Москву

Схожi записи: