Вартових неба підсилили модернізованим ЗРК С-300ПС

 Жовтень 21, 2016

5470_p_03_img_0002Днями військовослужбовці Одеської зенітної ракетної бригади повітряного командування «Південь» отримали на озброєння модернізований зенітний ракетний комплекс С-300ПС.

— Його ремонт та модернізація здійснювалися на сучасній ремонтній базі з використанням новітніх інженерних рішень, що в подальшому значно підвищує надійність і ефективність його застосування та дозволяє продовжити термін експлуатації комплексу ще на сім років, — зазначив командувач Повітряних Сил ЗС України генерал-полковник Сергій Дроздов.

Цього ж дня на бойове чергування заступив особовий склад зенітного ракетного дивізіону, який на відновленій та модернізованій техніці виконуватиме відповідальне завдання з охорони повітряних просторів Півдня України, йдеться на сайті МО України.

Варто зазначити, що серійний ремонт ЗРК С-300ПС на ДП «Укроборонсервіс» тривав півроку. Окрім безпосереднього проведення ремонтних робіт, заміни важливих вузлів і приладів вітчизняного виробництва, працівники підприємства також здійснили модернізацію комплексу.

Схожi записи: