Завершено формування 45-ї окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України

 Жовтень 19, 2016

шеврон 45Попри те, що у країні триває демобілізація військовослужбовців, призваних до лав Збройних Сил України в межах шостої хвилі часткової мобілізації, у Високомобільних десантних військах поповнення – сформовано 45-ту окрему десантно-штурмову бригаду.

До її складу увійшли змішані підрозділи, підготовлені на базі інших десантних бригад. Так було створено основу, так би мовити, «кістяк» організму, який доповнили  військовослужбовці, що підписали контракт зі Збройними Силами України впродовж кількох останніх місяців.

Молода бригада має апарат керівництва і потужний особовий склад, загартований дворічним протистоянням на Сході країни. З одного боку, це професійні кадрові офіцери, сержанти і солдати, що мають великий бойовий досвід, з другого – до бригади влилася «нова кров», люди, що тільки прийшли на військову службу і можуть побачити проблеми і завдання, поставлені старшим керівництвом, в іншому ракурсі.

Понад 50 офіцерів, що служать у бригаді, відзначені державними нагородами, серед них є й кавалери ордена Богдана Хмельницького. Особовий склад на 100% становлять військовослужбовці-контрактники, сержанти бригади – професіонали, підготовлені досвідченими інструкторами з інших країн. Тренування особового складу проводяться з урахуванням досвіду, набутого завдяки тісному співробітництву з дружніми країнами НАТО і США, використанням новітньої техніки та обладнання.

Матеріально-технічну базу молодої 45-ї бригади становлять виключно нові зразки техніки та озброєння, зокрема БТР-3ДА, АСУВ (автоматичні системи управління військами), нові системи управління вогнем артилерійських підрозділів тощо.

Бригада вже пройшла бойове злагодження на загальновійськовому полігоні Високомобільних десантних військ Збройних Сил України і готова будь-якої миті приступити до виконання бойових завдань за призначенням.

Служба в новій десантно-штурмовій бригаді – це можливість побудувати кар’єру у військовій сфері із забезпеченням усіх соціальних гарантій та зарплатою, що становить не менш як 6 прожиткових мінімумів, а також повагу серед населення.

45-та окрема десантно-штурмова бригада стоїть на варті незалежності і миру в нашій країні.

Прес-служба Командування ВДВ ЗС України

 

Читайте також:

Навчально-тренувальний комплекс Центру розмінування відвідали представники ДСНС України. Фото

Схожi записи: