Прем’єр-міністр України відвідав навчальний центр ВДВ та зустрівся із інструкторсько-викладацьким складом. Фото

 Жовтень 17, 2016

DSC_4299У рамках робочої поїздки до Житомирської області, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман  відвідав навчальний центр Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Голова Уряду в супроводі Першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака, Командувача ВДВ ЗС України генерал-майора Михайла Забродського ознайомився з навчально-технічною базою, оглянув навчальні кабінети центру, поспілкувався з військовими.

Зокрема, Прем’єр-міністр  відвідав сучасний навчальний корпус із понад 20 спеціалізовними класами для всіх видів та типів бойової підготовки на якій проходять теоретичну підготовку та практичний  вишкіл десантники бригад ВДВ. Володимир Гройсман  оглянув спортивну залу спеціальної фізичної підготовки, лазерний та мультимедійний тири, класи спеціальної психологічної підготовки, підготовки підрозділів РХБз, протидії СВП, інженерної підготовки, підготовки підрозділів ППО та  артилерійських підрозділів.

DSC_4224

Під час  зустрічі з інструкторсько – викладацьким  складом Центру Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  наголосив, Україна має прекрасне військо та самовідданих військових, які у складну хвилину стали на захист держави.

– Вже більше 2 років ми проходимо величезні випробування і, на превеликий жаль, величезні втрати. Але завдяки вашій мужності, вашим зусиллям справжніх військових і тих, кого ви готуєте, і там, де ви відстоюєте наш суверенітет, ми відбуваємося як справжня незалежна демократична європейська держава, – зазначив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр нагадав, що нещодавно за рішенням Ради національної безпеки і оборони України Уряд напрацював зміни до Державного бюджету країни, де визначив додатково 3,8 млрд грн на матеріально-технічне забезпечення військових. Уряд “на економічному фронті” буде все робити для того, щоб підтримати військових, забезпечити армію надсучасним озброєнням. Наступного року Уряд планує збільшити фінансування армії на 14 млрд грн.

З нагоди Дня Захисника України Голова Уряду побажав воїнам та усьому українському війську успіхів, здоров’я, доброго духу та настрою, а усім українцям – перемоги, миру та відновлення територіальної цілісності країни. Низка десантників було заохочено цінним подарунком від КМ – іменним годинником.

DSC_4287

В свою чергу, «крилаті піхотинці» подарували дерев’яну плакетку із символікою навчального центру ВДВ Прем’єр-міністру Володимиру  Гройсмана та  Першому заступнику Міністра оборони України Івану Руснаку.

DSC_4260

DSC_4234

DSC_4238

DSC_4265

DSC_4270

Прес-служба Командування ВДВ ЗС України

 

Схожi записи: