У Києві відкрилась мультиекспозиція “Захисник України” присвячена українським військовим

 Жовтень 15, 2016

У Києві, в центрі столиці, відкрилась мультиекспозиція «Захисник України», яка присвячена до Дня захисника України.

Презентували мультиекспозицію «Захисник України» заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко та директор Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України генерал-майор Анатолій Петренко.

В рамках експозиції відвідувачі побачили велику виставку з фотографіями «Моя армія. Бачити серцем». Це — документальна фото історія про друге народження Української армії, яка розповідається за допомогою фото очевидців військових дій на Сході України. На представлених світлинах фотографів-аматорів — фронтові будні українських військових в районі проведення АТО. Експозиція ілюструє прояви справжньої картини війни — без прикрас очами очевидців, історії ветеранів, що повернулись до цивільного життя та героїв, які віддали своє життя за незалежність України. Авторами світлин стали військові та цивільні фотографи, волонтери та бійці.

Під час відкриття виставки відбулося проведення урочистої церемонії спеціального погашення маркованих конвертів серії «Герої не вмирають», випущених на честь герої-учасників АТО, яким посмертно присвоєно почесне звання Герой України.

Цікаво була представлена українська філателістична продукція, присвячена мужнім захисникам України. Відвідувачам презентували документальний цикл відеострічку «Повернення» — чотири історії із щасливим фіналом про волонтерів та ветеранів АТО, які, отримавши в боях важкі поранення, заново себе знайшли.

Молоді люди — відвідувачі виставки з неабиякою цікавістю спілкувалися з учасниками виставки, долучалися до невимушених фотосесій на тлі експонатів. Слід наголосити, що під час виставки можна було ознайомитись із друкованою продукцією організаторів, отримати у подарунок святкові випуски газет та журналів, диски з кінофільмами та мотиваційні флаєри «Стань курсантом одного з найкращих військових навчальних закладів України». Також одразу на виставці можна було написати послання учасникам АТО, які одразу по завершенню будуть відправлені бійцям на передову.

Варто уваги те, що під час виставки військові журналісти Центрального друкованого органу Міністерства оборони України газети «Народна армія» презентували відвідувачам своє третє видання книги «Вклоняємось доземно українському солдату».

Книга є сучасною історією боротьби Українського народу за незалежність на Сході України. Вона написана військовими журналістами, і складається з опису буремних подій на Сході та життєвих історій багатьох їх учасників. Це збірка замальовок та нарисів про Українського Солдата та його важку роботу. Це історії про те, як війна ламає людські долі. У цій книзі зібрані розповіді про людей, для яких майбутнє України є важливішим за все. Тому герої книги «Вклоняємось доземно українському солдату» варті того, аби їм доземно вклонитися.

За словами організаторів заходу під час відвідин мультиекспозиції «Захисник України» побувало на ній чимало учасників АТО, військовослужбовців гарнізону, киян та гостей столиці.

Схожi записи: