Президент доручив керівникам областей допомогти учасникам АТО в будівництві

 Жовтень 17, 2016

42d05146bcdeba0eb883903a788ebe78_1476185814_extra_largeПрезидент Петро Порошенко нагадав про підписаний указ щодо демобілізації і закликав голів обласних державних адміністрацій та обласних рад надати всю необхідну допомогу звільненим у запас військовим, які повертаються додому.

«У вас велике завдання разом із міськими головами — це облаштування демобілізованих, забезпечення їх відповідними умовами, земельними ділянками, прозоре й ефективне прийняття рішень, підвищення ефективності діяльності Ради учасників АТО при головах обласних державних адміністрацій», — звернувся Петро Порошенко до учасників засідання Ради регіонального розвитку.

Як повідомили у прес-службі Президента України, глава держави підтримав ініціативи кількох голів ОДА щодо виділення коштів з місцевих бюджетів, зокрема для надання допомоги в будівництві житла, а не лише виділення земельних ділянок для учасників АТО.

«Я думаю, що це дуже важливо. В окремих областях підводяться мережі, компенсується частина кошторисної вартості будівництва», — сказав Петро Порошенко. При цьому він зазначив, що такі ініціативи потрібно вітати, та закликав голів ОДА акцентувати увагу на цьому питанні й якнайшвидше вирішити цю проблему.

Схожi записи: