Сьома хвиля мобілізації поки не оголошуватиметься

 Жовтень 12, 2016

a8a33a5797efcb5924033e7b2bd7cd10_1476185814_extra_largeПрезидент України Петро Порошенко заявляє, що поки не має наміру оголошувати чергову хвилю мобілізації

«Як Верховний Головнокомандувач я не планую поки що оголошувати сьому хвилю мобілізації», — заявив Президент під час засідання Ради регіонального розвитку. Про це йдеться на сайті глави держави.

При цьому він висловив упевненість у існуванні повного розуміння того, що захист і оборона держави є надзвичайно важливим завданням. Однак економічний розвиток країни не менш важливий.

Президент акцентував увагу на відповідальності керівників областей у супроводженні двох процесів. По-перше, вони мають максимально широко сприяти військовим комісаріатам у проведенні набору охочих служити за контрактом та організації відповідної рекламної кампанії. По-друге — забезпечити призов на строкову службу.

Петро Порошенко наголосив, що це не є мобілізацією. Строкова служба — це «час, коли молоді люди можуть підготуватися та навчитися військовій службі». Глава держави також підкреслив, що тих, хто призивається на строкову службу, відповідно до Наказу Президента, не буде направлено в район АТО.

Схожi записи: