«Найбільша цінність армії — люди»

 Жовтень 13, 2016

5469_p_02_img_0001Напередодні Дня захисника України Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак зустрівся з військовослужбовцями ЗСУ — учасниками антитерористичної операції.

— Для мене ця зустріч особлива, адже це можливість побачити і привітати людей, які з першого дня російської агресії проти України вирішили, що головним завданням є захист своєї країни. Дуже приємно, що кожен з вас вибрав саме такий шлях! — зауважив на початку зустрічі керівник оборонного відомства, повідомляє Управління комунікацій та преси МО України.

Вітаючи військовослужбовців, він розповів, що закордонні колеги часто відзначають, наскільки особливі в Україні люди.

— Я не перебільшу, якщо скажу, що найбільша цінність нашої армії — її люди, які патріотично налаштовані, здатні на мужні та героїчні вчинки, здатні швидко навчатися новому, — наголосив генерал армії України Степан Полторак.

На завершення зустрічі за особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, сумлінне служіння українському народові, зразкове виконання військового обов’язку, високий професіоналізм Міністр оборони України нагородив військовослужбовців ЗСУ відомчими відзнаками, цінними подарунками та грошовими преміями у розмірі 10 тисяч гривень. Окрім того, двох бойових офіцерів нагороджено вогнепальною зброєю.

Схожi записи: