У Житомирі відкрилася виставка портретів учасників АТО. Фото

 Жовтень 10, 2016

DSCF2702У Житомирі в Домі української культури відкрилася виставка волонтера та художника Ігоря Сеня “Людина – серце України”.

Про це повідомляє Житомирський інформаційний портал.

На захід завітали громадські діячі, учасники АТО і волонтери, серед яких герої експозиції, а також журналісти, представники влади Хорошівського району.

На виставці, було представлено більше 30 портретів, у тому числі й автопортрет. Частину із них автор демонстрував на своїй сторінці у соцмережі, але також є кілька абсолютно нових картин, які до цього не бачив ніхто.

DSCF2688

Художник Ігор Сень розповів про свої картини, а також подякував Житомирській міськраді і співробітникам Дому української культури за сприяння і допомогу в організації та проведенні виставки. Назвав імена благодійників та друзів, завдяки підтримці яких вдалося влаштувати дебютну виставку в обласному центрі.

DSCF2690

Зокрема, вперше свій портрет побачила безпосередньо під час відкриття виставки волонтер Юлія Толмачова. Зізнається, що з Ігорем їх познайомила війна. Він кілька разів просив у неї фото для майбутнього портрету і обрав для цього світлину Толмачової, яка була зроблена під час однієї із вже понад 60 поїздок у зону АТО.

1476104596_0Ігор Сень працює у техніці сухого пензля, використовуючи олійні фарби та папір. У нього є чорно-білі та кольорові портрети. Зізнається, що востаннє малював ще у студентські роки. З того часу – близько 20 років, працював скульптором.
DSCF2705

DSCF2708

DSCF2709

DSCF2710

Схожi записи: