У 25-й окремій повітрянодесантній бригаді ВДВ закінчилися бригадні тактичні навчання. Фото

 Жовтень 10, 2016

unnamed (5)Навчання проходили за участю особового складу оперативного резерву та військовослужбовців контрактної служби.

У період проведення зборів з особовим складом резерву проводилися заняття з тактичної, вогневої, повітрянодесантної, інженерної, технічної, спеціальної підготовки та водіння техніки. Десантники здійснили стрибки з парашутом із повітряних суден.

За перебігом виконання бойових завдань спостерігав керівний склад ВДВ на чолі з Командувачем генерал-майором Михайлом Забродським.

Командувач ВДВ високо оцінив вишкіл «крилатих піхотинців» резерву та продуману, виважену, професійну роботу особового складу бригади під час зборів.

З нагоди завершення зборів резерву на плацу військової частини відбулося урочисте шикування.

unnamed (4)

Під час заходу військовослужбовці вшанували хвилиною мовчання пам’ять бойових побратимів, які віддали життя за незалежність України, поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам-десантникам.

unnamedЗа зразкову службу, за неухильне виконання бойових наказів, за успіхи в навчанні низка десантників отримали заохочення.

unnamed– Ви – опора і надія нашої держави. Сильні, мужні, загартовані в бою, найкращі з кращих. Ви розумієте, що таке справжня дружба, для вас не порожні слова «Батьківщина», «обов’язок», «захисник», – зазначив командир бригади полковник Олег Зенченко.

unnamed

unnamed (1)

unnamed (3)

unnamed (8)

unnamed (11)

unnamed (3)

Прес-служба 25-ї бригади ВДВ

Схожi записи: