Слідство переконливо показало, хто збив рейс МН17

 Жовтень 9, 2016

KMO_088Президент Петро Порошенко заявляє, що попереднє розслідування міжнародної слідчої групи щодо збиття літака Малайзійських авіаліній МН17 виявило беззаперечні докази причетності до теракту Росії та її бойовиків

«У цій справі міжнародною слідчою групою поставлена крапка — вони підтверджують, що падіння літака було спричинене вибухом бойової частини, встановленої на ракеті, випущеної російським зенітно-ракетним комплексом «Бук», — заявив Петро Порошенко на нещодавньому засіданні Ради національної безпеки і оборони України, повідомляє прес-служба глави держави.

«Доведено, що «Бук»-убивця потрапив на нашу територію з території Російської Федерації. Після злочину, коли терористи намагалися сховати свої сліди, цей «Бук» був терміново вивезений за українсько-російський кордон», — зазначив він.

За словами Петра Порошенка, «є всі тверді докази того, хто скоїв цей страшний злочин і хто несе повну відповідальність за цю терористичну атаку».

Він висловив переконання, що для успішного завершення розслідування потрібна підтримка міжнародної спільноти та співпраця з боку всіх зацікавлених країн.

При цьому він висловив сподівання, що будуть названі і прізвища тих, хто скоїв цей злочин, і тих, хто віддавав наказ.

Схожi записи: