Соціальні гарантії для призовників та військовослужбовців строкової служби

 Жовтень 6, 2016

m1111Чинним законодавством встановлено комплекс соціальних гарантій для призовників та військовослужбовців строкової служби.

При призові громадянам виплачується грошова допомога у розмірі двох мінімальних заробітних плат (2016 року — 2,9 тис. гривень), повідомляють в Управлінні зв’язків з громадськістю Збройних Сил України

Час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи.

Військовослужбовцям строкової служби надається відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад. За ними зберігається робоче місце та середній заробіток (відповідні зміни були внесені до ст. 119 Закону України «Кодекс законів про працю України» 2015 року).

Військовослужбовці строкової військової служби перебувають на повному державному утриманні. За ними зберігаються житлові приміщення, які вони займали до призову на строкову військову службу. Вони не можуть бути зняті з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

При звільненні військовослужбовцям строкової військової служби виплачується вихідна грошова допомога у розмірі восьми посадових окладів (від 1232 до 1960 грн) залежно від військового звання та посади.

Схожi записи: