У суді Головною військовою прокуратурою захищено майнові інтереси держави на суму 20 млн гривень

 Жовтень 4, 2016

загруженоПро це повідомляє Генеральна прокуратура України.

27 вересня 2016 року Вищий господарський суд України поставив крапку у тривалому судовому процесі та підтримав принципову позицію Головної військової прокуратури із захисту майнових інтересів Державного концерну «Укроборонпром», порушених в результаті протиправного відчуження центральної лабораторії державного підприємства «Завод імені В.О. Малишева» у місті Харкові.

Нагадаємо, що вказана будівля площею понад 17 тис кв м та вартістю 20 млн грн усупереч вимог законодавства у 2006 році була передана колишнім керівництвом державного підприємства у заставу ПАТ «Укрсоцбанк» за договорами іпотеки, а в подальшому стягнута в погашення невиконаних зобов’язань та продана приватному товариству.

За «випадковим» збігом обставин фактичним власником цього товариства є колишній керівник заводу імені В.О. Малишева, а сам лабораторний комплекс після його придбання був переданий цьому ж заводу в оренду вже на платній основі.

Завдяки втручанню Головної військової прокуратури право власності на зазначену нерухомість на теперішній час зареєстровано за державою.

 

Читайте також:

Десантники-резервісти здійснили понад 600 стрибків з парашутом із вертольоту Мі-8. Фото

На полігоні відбулися навчальні стрільби артилерії ВМС ЗС України. Відео

Схожi записи: