“Покажемо, що ми, браття, козацького роду”

 Жовтень 4, 2016
На фото Олександр Олтиз, Усмунов Рустам, Коляда Олександр

На фото Олександр Олтиз, Усмунов Рустам, Коляда Олександр

— Я знову у рідній військовій частині, тут пройшов чималий період мого життя , – розповідає військовослужбовець оперативного резерву 25-ї повітряно-десантної бригади ВДВ Олександр Коляда з Дніпропетровщини. — Строкова служба, потім на весні 2014 року  був призваний на посаду старшим механіком-водієм у артбатарею, прослужив рік, звільнився. І ось повернувся у бригаду, – ділиться Олександр.

Як приїхав Олександр у частину, відразу ж охопили спогади, зустрів багато бойових побратимів, зокрема майбутнього родича Сашка Олтиза. З 2006 по 2007 рік вони служили в одній роті під час проходження строкової служби. В період мобілізації також потрапили до одного підрозділу, де до  них приєднався їхній побратим зі сталевого серця України – Кривого Рогу  Рустам Усмунов.

— Навчання дуже змістовне, багато стріляємо, постійно переміщуємося, працюємо самостійно та в складі підрозділів. І що дуже важливо для мене – я знов зі своєю вірною бойовою подругою «Нінель» (так десантник ласкаво, з ніжністю в очах називає 2С9 “Нона-С”). Моя “Нінель” дочекалася мене. Це дійсно друг. Вона вірно служила під час запеклих боїв поблизу Шахтарська, Авдіївки, Дебальцевого. Багато можна розповідати про ті події, багато героїв пліч-о-пліч з нами вели бій проти окупантів. Всього і не розкажеш. Все залишається у спогадах, – зазначає Олександр Коляда.

“Крилаті піхотинці” задоволені етапами проходження зборів оперативного резерву на базі рідної бригади.

—Я залюбки знову приїду на навчання, і всі наші хлопці також. Коли Батьківщина скаже знов взяти зброю, аби боронити її від знахабнілого ворога, без вагань станемо до лав ВДВ та “покажемо, що ми, браття, козацького роду”.

Руслан ЛІННИК

 

Читайте також:

Десантники-резервісти здійснили понад 600 стрибків з парашутом із вертольоту Мі-8. Фото

На полігоні відбулися навчальні стрільби артилерії ВМС ЗС України. Відео

 

Схожi записи: