Збройні Сили підсилять модернізованими ударними вертольотами

 Вересень 14, 2016

5465_p_08_img_0001ddd ДП «Конотопський авіаремонтний завод «АВІАКОН», що входить до складу ДК «Укроборонпром», готовий передати Збройним Силам України одразу три модернізованих ударних вертольоти Мі-24ПУ1.

Ці вертольоти повністю відповідають усім вимогам сучасної війни та поєднують у собі швидкість, маневреність, захист, сучасну електроніку та потужну зброю.

Під час розробки Мі-24ПУ1 особливу увагу було приділено підвищенню захисту модернізованого вертольота. Для цього фахівці встановили на нього комплекс захисту АДРОС виробництва ніжинського НВК «Прогрес». Цей комплекс відводить ракети з тепловим наведенням від траєкторії польоту до цілі, завдяки чому повітряна машина захищена від переносних зенітно-ракетних комплексів типу «Ігла» та Stinger, а також ракет «повітря-повітря» типу Р-60 та Р-73.

5465_08_MIІнший важливий момент — нові прицільний та навігаційний комплекси, що дозволяють пілотам модернізованих Мі-24 ефективно виконувати бойові завдання в нічний час. До складу індивідуального спорядження екіпажу включені захисні авіаційні шоломи з окулярами нічного бачення. Також виконана адаптація внутрішнього і зовнішнього світлотехнічного обладнання вертольота.

Для знищення броньованих і неброньованих наземних малорозмірних цілей, живої сили противника, а також для вогневої підтримки військ у будь-який час доби Мі-24ПУ1 оснащений потужними 30-міліметровими автоматичними гарматами та різноманітним ракетним озброєнням, зокрема високоточними протитанковими керованими ракетами.

Швидкість і маневреність модернізованих машин також зросли. Це стало результатом встановлення на ударний вертоліт нових вітчизняних двигунів.

Підготував Роман ТУРОВЕЦЬ

Схожi записи: