Курсанти-льотчики успішно завершили першу льотну практику. Фото

 Вересень 13, 2016

14237513_1_nКурсанти ІІІ-го курсу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба успішно завершили першу в житті льотну практику. По 46 годин перебування у п’ятому океані на легкомоторному літаку типу ХАЗ-30 записав на свій рахунок кожен із майбутніх офіцерів.

Протягом майже чотирьох місяців три десятки «кожедубівців» переймали досвід у інструкторів Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової ТСО України. За цей час курсанти навчилися літати по колу, у зону на простий пілотаж, за маршрутом, виконали вправу на групову злітаність у складі пари літаків та відпрацювали інші завдання. При цьому, третину від загального налітного часу старші наставники відвели самостійним польотам.

14232654_1n

Із завершенням практичного вишколу курсантів-льотчиків прийшли привітати: Герой України авіаконструктор Анатолій Мялиця, заступник начальника управління з бойової підготовки командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Сергій Боціян, голова Товариства сприяння оборони України, радник Міністра оброни України Віталій Крутій та інші.

14317566n

— Сьогодні вже можна впевнено стверджувати, що хлопці відбулися як авіатори та зробили важливий крок на шляху до опанування професії військового льотчика. Пам’ятаю, як я вперше здійснив самостійний політ на легкомоторці. Не можна забути й відчуттів від реактивних швидкостей, до яких курсанти також поступово підійдуть. Бажаю усім витримки та наполегливості у навчанні, — зауважив полковник Сергій Боціян.

1431736_n

Кращих льотчиків-інструкторів аероклубу та курсантів почесні гості нагородили грамотами.

Дмитро ГОРБУНОВ

Читайте також: До 25 річниці ЗСУ, 2000 рік: Чому «Точка» не влучила в ціль, і що засвідчив останній політ Ту-160?

Читайте також: Особовий склад командування ВМС ЗС України пройшов перевірку фізичної підготовки. Фото

Схожi записи: