Боротьба за життя після війни

 Вересень 8, 2016
5464_p_09_img_0002

Станіслав Антропов

Демобілізований розвідник потребує допомоги

Ще 2005 року Станіслав Антропов дізнався про свою хворобу — гепатит. Та попри це йому вдавалося знаходити сили на звичайне життя. І сім’я склалася — кохана Наталочка завжди поряд, і робота гарна — менеджер з продажу нерухомості… Та півтора року тому хвороба знову нагадала про себе. Цього разу — серйозним загостренням. На лікування, за словами медиків, у нього рік і… майже 30 тисяч доларів. Таких грошей ані Стас, ані його родина не мали.

Тоді молодий чоловік вирішив, поки має сили, допомогти своїй країні. Не сказавши нічого ні дружині, ні друзям, пішов добровольцем до війська. У час, коли над Україною нависла серйозна загроза з боку Росії, комісія у військкоматі нерідко була звичайною формальністю, тож на недугу чоловіка ніхто уваги не звернув. А Станіслав промовчав.

За якийсь час його призначили в одну з військових частин Оперативного командування «Захід». А невдовзі хлопець зі своїми товаришами вирушив у район проведення АТО. Трьохізбенка, Старобільськ, Щастя, Оріхове, Червоний Жовтень — це лише невеликий перелік населених пунктів, де у складі екіпажу БТР-80 довелося повоювати Станіславу.

У квітні 2016 року демобілізувався. Для отримання безкоштовних ліків необхідно було пройти повне медичне обстеження. Під час обстеження з’ясувалося, що гепатит перейшов у цироз, а потім ще й знайшли 5 злоякісних пухлин у щитоподібній залозі. Через це лікування печінки виявилось неможливим, адже ліки для неї, швидше за все, можуть спровокувати ріст пухлин.

— Необхідна була термінова операція з видалення пухлин, — розповідає Станіслав. — Тоді на допомогу прийшли небайдужі. Усім миром через соціальні мережі, волонтерів та один з українських телеканалів вдалось назбирати грошей та на початку серпня провести оперативне втручання. На жаль, я маю метастази в лімфатичних вузлах, тож необхідно провести радіотерапію, на яку знову потрібні кошти…

31 серпня Станіслав мав проходити радіотерапію у Львові, але не зміг сплатити 12000 грн і був викреслений з черги. Зараз він намагається пройти лікування за місцем проживання — у Києві, але катастрофічний брак грошей може завадити знову.

— На 25-у річницю Незалежності України хотів вдягти форму, щоб на власні очі побачити військовий парад, — говорить Стас, — та не вистачило сил. Я дуже хочу одужати, щоб разом із коханою дружиною побувати у найвіддаленіших куточках нашої мальовничої країни. Буду вдячний кожному, хто матиме змогу мені допомогти.

Картка ПриватБанку
5168 7573 0832 6737
Отримувач: Станіслав Антропов

Наталія Ярмілко

Схожi записи: