У Краматорську відкрилась фотовиставка присвячена Іловайській трагедії. Фото

 Вересень 7, 2016

1473243416-4440До другої річниці Іловайської трагедії у Краматорському міському історичному музеї відкрилась виставка зі світлинами професійних журналістів про життя та побут українських воїнів у оточеному Іловайську.

Про це повідомляє УКРІНФОРМ.

На виставці представлені роботи чотирьох фотографів, які у різні проміжки часу їхали у найгарячішу на той час точку АТО, аби задокументувати живу історію. Це Максим Левін, Максим Лисейко, Олександр Глядєлов, Максим Дандюк.

Презентували виставку воїни батальйону «Донбас», які пройшли Іловайський котел.

1473243382-2767

За словами добровольців, присутність журналістів та фотографів завжди надавала надію, що все буде добре. Солдати вдячні представникам ЗМІ, що ті допомогли зберегти історію для майбутніх поколінь. Своєю вдячністю вони не оминули й волонтерів.

1473243418-4383
Голова правління громадського об’єднання ветеранів АТО в Донецькій області «Справедливість», колишній боєць «Донбасу» Андрій Поляков нагородив пам’ятними медалями членів волонтерського об’єднання «Краматорські бджілки». Також він зазначив, що волонтери допомогли створити сучасну українську армію у 2014 році і зараз від їхньої роботи залежить життя багатьох захисників вітчизни.

Схожi записи: