Батьки отримали нагороду загиблого воїна

 Вересень 2, 2016

2016_09_02 boyУ Немишлянському районному військовому комісаріаті міста Харків батьку загиблого в зоні АТО солдата Дмитра Кузьміна – Віктору Дмитровичу – вручили орден «За мужність» III ступеня. Високу нагороду передали офіцери військкомату в присутності бойових товаришів героя та представників місцевих органів самоврядування.

27-річний воїн 92-ї окремої механізованої бригади Дмитро Кузьмін загинув 29 серпня 2014 року на Донеччині, поблизу Іловайська. Того дня його підрозділ рухався до заданого району і БМП-2, у якій на місці механіка-водія сидів Дмитро, йшла першою у колоні. Раптом українські бійці потрапили у засідку. Почалася перестрілка, один із снарядів влучив у бойову машину – і вона запалала.

Допомігши двом пораненим товаришам вибратися, Дмитро відчайдушно намагався збити полум’я з БМП-2, яку він називав «Ластівка». Та тієї миті поруч стався ще один, уже смертельний для воїна вибух…

– Дмитрик був найвправнішим бійцем серед нас: добре знався на військовій справі, усіх повчав та допомагав. Він ніколи не залишався осторонь чужої біди, не впадав у відчай, – згадує бойовий товариш загиблого героя сержант Дмитро Пархоменко. – Ми назавжди запам’ятаємо його як усміхнену, доброзичливу та щиру людину.

Після церемонії вручення державної нагороди усі присутні вшанували пам’ять Дмитра Кузьміна та інших загиблих українських воїнів хвилиною мовчання.

Дмитро ГОРБУНОВ

Схожi записи: