Укрпошта присвятила конверти героям АТО. Фото

 Серпень 27, 2016

IMG_7393У поштовій галузі є традиція урочистого погашення марок на кореспонденції з нагоди героїчних та історичних подій.

Провели таку акцію й у Краматорську. У приміщенні Донецької ОДА відбулося спецпогашення п’яти маркованих конвертів серії «Герої не вмирають», виготовлених «Укрпоштою» з метою вшанування пам’яті воїнів, загиблих під час боїв за Слов’янськ.

На маркованих конвертах зображені Герої України: Тарас Сенюк (1980-2014), Михайло Лужевський (1975-2014), Олександр Аніщенко (1969-2014), Костянтин Могилко (1978-2014) та Сергій Кульчицький (1963-2014).

Читайте також: Саудівська Аравія закупить українські ракетні комплекси «Гром-2»

IMG_7395

Участь у заході взяли голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, керівник оперативного об’єднання «Центр» – керівник АТО на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Руслан Хомчак та директор Донецької дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Олексій Пушкін.

IMG_7363

«По землі буремного Сходу вони рішуче йшли у бій і навіть смерть їх не лякала, бо боронили Україну, жінок, дітей, стариків і вважали це своїм святим обов’язком, – наголосив у вступному слові під час церемонії генерал-лейтенант Руслан Хомчак. – Саме цей день — 24 серпня, є символічним, знаковим, даною церемонією спецпогашення марок та конвертів ми вшановуємо вічну пам’ять про загиблих героїв АТО, це є данина шани і поваги, і я вірю, що зовсім скоро народ Донбасу який пройшов стільки страждань, буде жити в Україні мирно, вільно й щасливо!».

Читайте також: Ворогам перевіряти нашу готовність не рекомендуємо

IMG_7394

Учасники церемонії проставили відбитки штемпеля «Донбас — це Україна» та свої підписи на конвертах, урочисто вшанувавши пам’ять про загиблих героїв хвилиною мовчання.
Багато філателістів одразу виявили бажання мати у своїх колекціях ці унікальні екземпляри патріотичних марок та конвертів.

IMG_7423

В’ячеслав Петровський

 

Читайте також:

Саудівська Аравія закупить українські ракетні комплекси «Гром-2»

Ворогам перевіряти нашу готовність не рекомендуємо

 

Схожi записи: