До 25-річчя ЗС України, 1998 рік: Вагомий урожай на ратній ниві під назвою “Осінь-98″

 Серпень 29, 2016

1316166421-random3854-16_09_11На території України вперше відбулися широкомасштабні командно-штабні навчання з реальним застосуванням військ під назвою «Осінь-98», які тривали 17 діб. До них було залучено 25 тисяч військовослужбовців та тисячу одиниць техніки. Проводилися маневри на значній території. Так, у Криму пройшли бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою, реальними пусками ракет сил протиповітряної оборони. А завершалися вони 30 жовтня на Гончарівському загальновійськовому полігоні, де пройшли полкові тактичні навчання з бойовою стрільбою.

Підбиваючи підсумки навчань, Міністр оборони України Олександр Кузьмук сказав, що професійна підготовка особового складу порівняно з минулими роками значно зросла. Почнеться планування оперативної та бойової підготовки на наступний, 1999 навчальний рік, при цьому будуть враховані як досягнення, так і недоліки. Окрім того, вже через два тижні особовий склад буде звітувати про свій професійній вишкіл на осінній перевірці.

Відбулася пам’ятна подія і в редакції газети «Народна армія». З нагоди виходу 1500-го її номера підготували спеціальний випуск, частину накладу якого презентували депутатам Верховної Ради України. Це була така своєрідна подяка їм за те, що народні обранці надали газеті статус центрального друкованого органу Міністерства оборони України.

Володимир ЧІКАЛІН

Схожi записи: