Військовими медиками найкраще укомплектовані Повітряні Сили

 Серпень 22, 2016

569127_w_300— Укомплектованість закладів охорони здоров’я, підпорядкованих Військово-медичному департаменту МО України, особовим складом нині становить 75,6% від посад лікарів і 67,9% середнього медичного персоналу, — розповів на брифінгу начальник Центрального військово-медичного управління ЗС України — начальник медичної служби ЗС України полковник медичної служби Едуард Хорошун. — Загалом медична служба наших ЗС укомплектована лікарями на 55%, середнім медичним персоналом на 61% та молодшим медичним персоналом — на 46%.

За його словами, на сьогодні найкраще укомплектовані військовими медиками Повітряні Сили ЗС України: лікарів — 76% від необхідного, середнього медперсоналу — 95%, молодшого медперсоналу — 100%.

Водночас заступник начальника Української військово-медичної академії полковник Іван Гончаренко повідомив, що нині проводиться активна робота із залучення цивільних медиків на військову служби. З початку року до військово-медичних клінічних центрів у регіонах, військових госпіталів та військових мобільних госпіталів відібрано більше 60 офіцерів і понад 400 осіб сержантського й рядового складу.

Роман ВУС

Схожi записи: