Військовим комісаром може стати виключно офіцер із бойовим досвідом

 Серпень 22, 2016

загруженоОкрім цього, генерал-майор Володимир Талалай також повідомив, що з урахуванням критичних зауважень щодо діяльності військових комісаріатів у 2014–1015 роках керівництво Збройних Сил України ухвалило рішення комплектувати офіцерські посади в цих установах тільки військовослужбовцями, що брали участь в антитерористичній операції.

— Відповідно до рішення Генерального штабу комплектування посад військових комісарів здійснюється виключно військовослужбовцями — учасниками АТО. Що стосується інших офіцерських посад у військових комісаріатах, вони також комплектуються, як правило, учасниками АТО, — сказав посадовець.

При цьому він зауважив, що офіцери, які не мають бойового досвіду, але бажають проходити службу у військових комісаріатах, можуть призначатися на такі посади, але тільки після проходження щонайменше шестимісячної служби в бойових частинах.

— Перед відправкою в район проведення АТО такі офіцери, як і всі інші військовослужбовці, мають пройти в обов’язковому порядку півторамісячну підготовку, — сказав тво начальника Головного управління персоналу — заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Схожi записи: