Відродження українського війська через фотоспогади

 Серпень 12, 2016

До 25-ї річниці Незалежності України створений фотопроект за ініціативою Міністерства оборони України, аби показати цілісну правдиву картину відродження армії очима учасників цього процесу.

Фотовиставка буде проходити з 23 серпня по 4 вересня в Музеї історії Києва.

Про це повідомляє Newarmyua на своїй сторінці у Facebook.

На виставці будуть представлені документальні знімки, кадри з передової, робота волонтерів, буденне життя солдатів та ще багато яскравих фотосвідчень у виставці “МОЯ АРМІЯ. Бачити серцем”. Це перший офлайн-івент проекту “Армія. Друге народження”.

Проект має на меті дослідити, як відбувалося оновлення українського війська та оцінити його досягнення через фотоспогади свідків та безпосередніх учасників подій – громадян нашої країни.

Історія української армії триваліша, ніж незалежність її країни. Впродовж трьох років гібридної війни Збройні Сили України стали більше ніж армією у традиційному сенсі слова. До професійних військових приєдналися громадяни своєї країни, добровольці, волонтери, люди честі та гідності. До лав армії вступили воїни по духу, аби відкрити нові можливості для мільйонів українців, об’єднаних прагненням до свободи й незалежності. Аби відкрити шлях до відродження країни.

«МОЯ АРМІЯ. Бачити серцем» – це гордість, вдячність і повага до наших воїнів, волонтерів, медиків, добровольців, сімей військовослужбовців.

 

 

Схожi записи: