Десантний вишкіл від протоієрея

 Серпень 16, 2016

5460_p_22_img_0001Школярі з різних областей України навчаються військової справи та духовних істин у православній військово-патріотичній  парашутно-десантній школі на Вінниччині

Біля містечка Погребище, що на Вінниччині, уже шостий рік поспіль працює літній табір православної військово-патріотичної парашутно-десантної школи. Щоліта 200 юнаків і дівчат віком від 10 до 16 років регулярно виконують стрибки з парашутом на льотному полігоні, проводять стрільби з бойової зброї, навчаються рукопашного бою. Керівництво підготовкою здійснюють найкращі військові та спортивні інструктори з усієї країни. Окрім того, учасники табору отримують духовне виховання та суворо дотримуються канонів православної церкви. Всі заняття проводяться безкоштовно.

— Зважаючи на те, що кількість охочих вступити до школи збільшується, в таборі цього року вперше стартувала третя зміна, — розповідає засновник і керівник школи, колишній військовий, а нині — настоятель храму Успіння Божої Матері УПЦ протоієрей Віктор Хоменко. — До неї ми запросили дітей загиблих захисників донецького аеропорту та учасників АТО. Ці хлопчики та дівчатка для мене особливі. Наша школа співпрацює з 95-ю окремою аеромобільною бригадою, у складі якої проходять військову службу деякі наші випускники.

Школярів, які прибули до табору, посадили в літак та зробили з ними декілька кіл над аеродромом.

— Я мрію стрибнути з парашутом і тут хочу зрозуміти, чи зможу це зробити — ділиться враженнями 15-річний Олександр з Київщини, син учасника бойових дій.

Наталія ЯРМІЛКО

Схожi записи: