Міжнародна військова співпраця продовжується та посилюється. Фото

 Серпень 11, 2016

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася ротація командувачів Канадської сумісної оперативної групи в Україні.

Новий командувач Канадської сумісної оперативної групи в Україні підполковник Вейн Нівен офіційно і урочисто прийняв командування від підполковника Тіма Арсенаута.

Команда з близько 200 канадських військовослужбовців прибула в Україну для проведення навчання зі Збройними Силами України з питань навичок та володіння особистою зброєю, надання першої медичної  допомоги, утилізації вибухонебезпечних боєприпасів тa саморобних вибухових пристроїв, методики військової поліції, модернізації військової підтримки, безпеки польотів, а також підготовки з питань етики навчання.

– Я і мої солдати з нетерпінням чекають обміну досвідом з нашими українськими партнерами, – зазначив підполковник Вейн Нівен . – Ми будемо спиратися на високий рівень підготовки, який був встановлений попередніми ротаціями, та продовжимо розвиток ефективності та професіоналізму українських військ.

– Залишаємо Україну з великим почуттям виконаного обов’язку, –  зазначив у відповідь підполковник Тім Арсенаут.-  З початку цієї місії канадські військові не тільки зробили значний внесок у розвиток Збройних Сил України, але також чітко дали уявлення про взаємодію Канади по відношенню до України та відданість  своїм союзникам.

Тарас Грень

Фото прес-групи Канадської сумісної оперативної групи в Україні.

Схожi записи: