«Військовослужбовці-контрактники повинні отримувати компенсацію за піднайом житла»

 Серпень 16, 2016

Після виступу Міністра оборони України на засіданні уряду Кабінет Міністрів України схвалив проект Закону України «Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Як повідомляє Управління комунікацій та преси МО України, проект передбачає запровадження виплати компенсації за піднайом житла військовослужбовцям військової служби за контрактом у разі відсутності можливості їхнього розміщення у спеціально пристосованих казармах або сімейних гуртожитках.

— Згідно з чинною редакцією Закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» компенсація передбачена лише для військовослужбовців офіцерського складу та курсантів військових вузів, які мають сім’ї, — зазначив Міністр оборони Степан Полторак. — Відповідно до запропонованих змін станом на сьогодні близько 16 тисяч сімей військовослужбовців-контрактників Збройних Сил зможуть отримувати грошову компенсацію за оренду житла.

За словами Міністра оборони, частиною реформування армії є професіоналізація, для чого, зокрема, необхідно покращувати умови проходження служби військовими контрактниками.

Схожi записи: