У львівському госпіталі відкрився кабінет-басейн

 Серпень 5, 2016

Нещодавно на базі відділення відновлювального лікування Клініки нейрохірургії та неврології Військово-медичного клінічного центру Західного регіону відкрився кабінет-басейн із підводним витягненням хребта. Він призначений для пацієнтів з тяжкими ураженнями опорно-рухового апарату та нервової системи, зокрема для військовиків АТО. Заняття з пацієнтом проводять одночасно два реабілітологи. Ще один хворий може перебувати на підводному витягненні. За день пройти процедуру з підводного витягнення у басейні можуть близько восьми осіб та четверо-п’ятеро пацієнтів з ураженням нервової системи. Керівництво госпіталю має в планах облаштувати першу в Україні кімнату для ерготерапії — відновлення дрібної моторики м’язів уражених верхніх кінцівок. Такий кабінет дав би змогу хворим максимально відновитись після ушкоджень.

— Усі зусилля військових медиків спрямовані на якісне лікування солдатів і офіцерів, які сьогодні захищають територіальну цілісність України, — зазначає директор військово-медичного департаменту МО України генерал-майор медичної служби Андрій Верба. — Ми робимо все, що в наших силах, аби кожен боєць, який цього потребує, пройшов реабілітацію в медичних закладах. У 2015 році реабілітаційне лікування у санаторно-курортних закладах Міноборони пройшли понад 2000 учасників АТО.

Сьогодні реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів Збройних Сил України переобладнуються під потреби осіб з обмеженими можливостями, забезпечуються новими меблями, предметами догляду за хворими, медичним устаткуванням. До штатів відділень введено додаткові посади психологів та фахівців з фізичної реабілітації.

Схожi записи: