«Бомба» на солдатській кухні, або Як вивели зі строю майже дві сотні бійців

 Липень 27, 2016

5458_p_10_img_0001Минулого місяця близько двохсот військовослужбовців, які проходять службу в 169-му навчальному центрі «Десна», потрапили до госпіталю з інфекційними хворобами та харчовими отруєннями. Про це під час чергового брифінгу в Міністерстві оборони України повідомив начальник Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України підполковник Дмитро Марченко.

За словами посадовця, у зв’язку з фактом масового захворювання військовослужбовців Міністр оборони України прийняв рішення щодо проведення фахівцями центру перевірки якості продуктів, які постачаються до військової частини. До перевірки було залучено експертів Українського державного науково-дослідного інституту «Ресурс» та однієї з акредитованих незалежних лабораторій.

— Під час перевірки встановлено низку недоліків, допущених аутсорсинговою компанією, яка надає послуги з харчування у навчальному центрі. Продукти зберігалися з порушенням температурного режиму при температурі +39 С. У морозильній камері, де було заморожене м’ясо, температура сягала +15 С, — повідомив підполковник Дмитро Марченко.

Як зазначив посадовець, лабораторні дослідження встановили фальсифікацію сиру та вершкового масла, які на 100% складалися з жирів нетваринного походження. Навіть більше: в продукті під назвою «сир твердий» та в яловичині першого ґатунку виявили бактерії групи кишкової палички, а в «маслі» — плісняві гриби та дріжджі роду Кандида.

Неякісними виявилися і консерви. За результатами лабораторних досліджень зразки м’ясних консервів не відповідають вимогам ДСТУ, а перлова та гречана каша мають ненормовану масову частку жиру та кухонної солі.

— Також перевірено набори сухих продуктів, тобто «сухпайки». З’ясувалося, що в паштеті печінковому із свинячим жиром вміст бактерій дріжджів та пліснявих грибів перевищує норму в 2,5 раза. На додачу в цьому ж виробі аналізи показали наявність патогенного стафілокока, — розповів начальник Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України.

Сумними виявилися й інші результати лабораторних досліджень. Наприклад, у меді натуральному квітковому допустима норма гідроксиметил-фурфуролу (речовини, що має токсичні та канцерогенні властивості) була перевищена у 6 разів. Загалом калорійність сухого пайка виявилася удвічі меншою за заявлену. Так, у 100 грамах продукту мало би бути 18,9 г білків, а насправді — 8,7, жирів — 18,3 г замість 32,9, вуглеводів — 25,8 г замість 31,7…

За словами підполковника Дмитра Марченка, згідно з діючими договорами з постачальниками перевірку продуктів, які постачаються у війська, проводить Центр ветеринарного забезпечення Міністерства оборони. Там видаються і відповідні сертифікати. Саме тому Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак дав вказівку Військовій службі правопорядку провести розслідування щодо встановлених фактів та причин укладання таких договорів. За результами розслідування буде вирішуватися питання щодо притягнення до відповідальності причетних посадових осіб та передачі напрацьованих матеріалів до військової прокуратури.

— Відповідальність за виведення зі строю двох сотень бійців у час, коли в країні йде війна, на мою думку, цілком підлягає під дію 111 статті Кримінального кодексу «державна зрада», — вважає начальник Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

За його словами, вирішувати, до якої відповідальності притягати винних, — справа правоохоронних органів. А з боку військового відомства за будь-яких обставин з виконавцями послуги харчування буде проведено претензійну роботу.

У зв’язку із виявленими в «Десні» порушеннями Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак поставив завдання перевірити якість продуктів у інших військових частинах.

На час проведення брифінгу у військах вже працювали три виїзні мобільні групи центру.

— Наразі триває перевірка якості харчування особового складу у військових частинах, що дислокуються в населених пунктах Черкаське Дніпропетровської області, Башкирівка Харківської області та у Херсоні. І саме зараз беруться зразки продуктів харчування, які будуть передані до незалежної лабораторії для подальшої перевірки. Про підсумки цих перевірок доповідатиметься особисто Міністру оборони, — повідомив підполковник Дмитро Марченко.

— До 29 липня в усіх їдальнях військових частин Збройних Сил України мають бути розміщені плакати з телефоном «гарячої» лінії нашого центру. Це вимога Міністра оборони, — наголосив підполковник Дмитро Марченко.

Офіцер запевнив, що після надходження скарги на місце негайно виїжджатиме мобільна група фахівців центру й у разі підтвердження заявленого факту — оперативно реагуватиме на ситуацію.

Про факти неякісного харчування у військових частинах повідомляйте на «гарячу» лінію Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України за номером: (095) 911–05–69.

Іван СТУПАК

Схожi записи: