З початку року лави ВМС поповнили 2500 контрактників

 Липень 26, 2016

5457_p_10_img_0001У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість охочих проходити військову службу в підрозділах українського флоту зросла у декілька разів. Про це під час брифінгу повідомив начальник управління персоналу — заступник начальника штабу командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 1 рангу Олександр Шевченко.

На зростання статистики не в останню чергу вплинуло підняття рівня грошового забезпечення військових. Утім існують проблеми із забезпеченням житлом контрактників. Водночас планується здійснення контрактникам виплат за оренду житла. Також в Одесі будуть переобладнані казарми під гуртожиток поліпшеного типу.

— За два роки після передислокації з тимчасово окупованої території Криму нам вдалося повністю відновити потенціал, який був у нас на півострові, — наголосив капітан 1 рангу Олександр Шевченко.

Серед спеціальностей, які сьогодні потребує український флот, є як матроси, мотористи, так і артилеристи, водії та зв’язківці. Також на службу запрошуються жінки. До речі, віднедавна перелік посад, які вони можуть обіймати, значно розширився. Відтепер жінки можуть бути і гранатометниками і командирами БМП.

За словами капітана  1 рангу Олександра Шевченка, враховуючи звільнення військовослужбовців, які були призвані під час мобілізації та кадрового забезпечення підрозділів сил берегової оборони, які були створені протягом останніх років, Військово-Морські Сили потребують ще близько 5000 контрактників.

Олександр ЗАВТОНОВ

Схожi записи: