Чи стане старшина Жарков офіцером?

 Липень 26, 2016

5457_p_11_img_0001Cтаршині мотопіхотного батальйону Денису Жаркову — 23. У війську він провів уже 5 років. У вісімнадцять він пішов на строкову службу — потрапив до Окремого полку Президента України. Згодом підписав контракт і обійняв посаду командира відділення.

Коли почалася АТО, Денис написав рапорт із проханням направити його на передову. Тоді під Мар’їнкою воював його батько, призваний у першій хвилі мобілізації.

— Зрештою, я таки поїхав в АТО. Мене призначили на посаду головного сержанта роти, а згодом — старшини батальйону. У складі підрозділу служать люди різного віку — від двадцяти до шістдесяти років! І з кожним доводиться працювати індивідуально, знаходити спільну мову, підтримувати бойовий дух. І така робота мені подобається, — зізнається старшина Денис Жарков. — Я прагну не просто носити погони, виконувати службові обов’язки й отримувати за це гроші. Служба у війську — це справа, без якої я не уявляю життя!

Нещодавно молодший командир отримав від командування пропозицію стати офіцером. І вважає це найкращою оцінкою власної службової діяльності, старанності у службі та відданості військовому обов’язку.

Зараз оформлюються відповідні документи. Незабаром старшина Денис Жарков поїде на відповідні курси. А поки що він на Луганщині продовжує боронити рідну землю від російсько-терористичних військ.

Володимир КОРНІЯКА

Схожi записи: