Росія та підтримувані нею бойовики не виконують безпекові положення Мінських угод

 Липень 21, 2016

Wx600_289875«Зараз моя країна переживає одні з найскладніших часів у своїй історії, але ми віримо, що разом зможемо зупинити агресора та звільнити українські території, провести реформи та імплементувати Угоду про асоціацію». На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з делегацією Альянсу лібералів та демократів за Європу (ALDE) на чолі з Гансом Ван Бааленом та Пєтрасом Ауштрявічусом.

Петро Порошенко підкреслив, що Росія та підтримувані нею бойовики не виконують безпекові положення Мінських угод, що не дає можливості перейти до політичного процесу. Президент також наголосив на необхідності координації дій для деокупації Криму та припинення порушення прав українців на півострові, повідомляє прес-служба глави держави.

Петро Порошенко високо оцінив незмінну підтримку ALDE територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України та жорстку позицію щодо засудження російської агресії проти України та незаконної анексії Росією Криму.

У ході зустрічі було особливо наголошено на необхідності активізації спільних зусиль щодо протидії російській пропаганді як в Україні, так і в Європейському Союзі.

Депутати Європейського парламенту запевнили у готовності максимально пришвидшити роботу щодо схвалення рішення про запровадження ЄС безвізового режиму для громадян України восени цього року. «Україна виконала свою частину зобов’язань. Тепер черга ЄС дотриматись власних зобов’язань», — наголосив Пєтрас Ауштрявічус.

Глава держави закликав депутатів Європарламенту сприяти якнайшвидшому завершенню ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у контексті результатів консультативного референдуму в Нідерландах.

Схожi записи: