Українські військовики опановують міжнародне гуманітарне право

 Липень 15, 2016

_MG_6508На виконання Плану співробітництва Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні зі Збройними Силами України на 2016-й рік, у Києві пройшов черговий семінар з міжнародного гуманітарного права.

Семінар мав на меті надання командирам частин і військовим юристам ґрунтовних консультацій з питань виконання норм гуманітарного міжнародного права під час ведення бойових дій та проведення юристами підготовчих занять за тією ж тематикою з особовим складом військових колективів. У заході брали участь офіцери департаментів та управлінь Міністерства оборони, а від Міжнародного Комітету Червоного Хреста – його регіональні делегати Ендрю Карсуел, Майк Пімбл та Ігор Лимаренко.

_MG_6509Організатори семінару вважають своїм головним завданням досягти розуміння командирами вимог міжнародного гуманітарного права при прийнятті рішень на ведення бойових дій та організацію відносин із місцевим населенням. Ігор Лимаренко у своєму виступі перед учасниками підкреслив, що критеріями оцінки правильного рішення будуть збережені життя мирного населення та незруйнована інфраструктура життєзабезпечення людей.

Для закріплення навчально-консультативного матеріалу учасники семінару аналізували навчальні та реальні ситуації, визначали, чи законним було те чи інше рішення командира.

_MG_6539Наступним етапом виконання Плану співробітництва буде серія аналогічних семінарів у з`єднаннях і частинах ЗСУ.

 

 

 

 

_MG_6600

Схожi записи: