Пільгові путівки на оздоровлення, оплата навчання у вишах — це лише окремі соціальні бонуси для членів профспілки, або Про гарантований соціальний пакет працівників Збройних Сил та підприємств «оборонки»

 Липень 18, 2016

5456_p_17_img_0001Проведення виїзних засідань президії Центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України — це вже давня традиція, яку свого часу започаткував її голова Дмитро Мірошниченко. Черговий подібний захід проводили у гарнізоні Запоріжжя. На розширене засідання запросили активістів з Одеси, Дніпра, Львова, Харкова та інших міст. «Спілкування з ними безпосередньо на місцях дозволяє нам краще вивчати проблеми працівників Збройних Сил України, виявляти «вузькі» місця в діяльності профспілкових організацій, виконання колективних договорів з боку командирів, начальників. Проведення такого соціального діалогу сприяє посиленню співробітництва. Адже працівники нашого війська разом із військовослужбовцями виконують спільне завдання — зміцнюють обороноздатність нашої держави», — так визначив мету проведення виїзних розширених засідань Дмитро Тимофійович.

Дмитро Мірошниченко підкреслив, що соціальний діалог на принципах рівноправного партнерства щодо виконання положень Галузевої угоди між Міністерством оборони України та ЦК профспілки на 2016–2018 роки та колективних договорів в умовах реформування Збройних Сил сприяє посиленню соціального захисту людей праці. Про уважне ставлення до розв’язання проблем багатотисячного колективу працівників нашого війська свідчить той факт, що ще на етапі підготовки цього документа Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підтримав профспілкового лідера у питаннях оздоровлення людей праці. Керівник військового відомства також дав «добро» на внесення до Галузевої угоди пункту про можливість додавання деяких категорій (спеціалістів) працівників війська до переліку тих, яким може надаватися службове житло.

За словами Дмитра Мірошниченка, останнім часом набуває нових ознак співробітництво профспілок із Державним концерном «Укроборонпром». Адже на його підприємствах працюють понад десять тисяч працівників, які перебувають на профспілковому обслуговуванні у профспілці ЗС України.

Серед профспілкових активістів особливу увагу слід звернути на «живу легенду» Львівського державного авіаремонтного заводу Валентина Жуковецького. Наступного року він відзначатиме 60 років праці на одному з кращих підприємств вітчизняного ОПК. Він покидав його лише під час строкової військової служби, відрядження до Куби та однієї з арабських країн, де передав місцевим спеціалістам досвід ремонту та обслуговування авіаційних систем новітнього на той час літака МіГ-21. Нині Валентин Жуковецький очолює профспілкову організацію Львівського ремзаводу. За його словами, колективний договір, який уклали між директором підприємства і профспілкою, є одним із кращих і гарантує надання заводчанам привабливих соціальних бонусів. «Коли до нас приходить нова людина, я пропоную їй стати членом нашої первинної організації, — розповідає Валентин Григорович. — І коли той знизує плечима, мовляв, а навіщо це мені потрібно, я називаю ті соціальні блага, які отримає він як член нашої організації після прийому на роботу. Це обід за принципом «шведського столу» вартістю 12–15 гривень. Це безкоштовна допомога заводських медиків у разі хвороби. За підсумками роботи за квартал ми даємо премії, а це понад два посадових оклади. Профспілка оплачує поїздки наших працівників разом із сім’ями за маршрутами вихідного дня. Ми не маємо заборгованості з боку Міноборони за виконані замовлення. Навіть більше — у деяких спеціалістів місячна зарплата становить 15–17 тисяч гривень…»

Коли я послухав про ці та інші соціальні бонуси, то зрозумів, чому 92 відсотка заводчан є членами профспілкової організації. Тут треба додати, що за посилення соціального та правового захисту людей праці на цьому підприємстві багато в чому треба завдячувати його директору полковнику запасу Олександру Кравчуку, який починав працювати на підприємстві ще з лейтенанта. Він добре знає проблеми співробітників і, як бачите, виявляє реальну турботу про них.

Багато робиться для посилення соціального захисту працівників і на Одеському авіаційному ремонтному заводі, де профспілкову організацію очолює Володимир Тищенко. Нещодавно заводчани урочисто відзначили 105 років від дня створення цього підприємства. Кращим спеціалістам вручають спеціальну пам’ятну медаль на честь засновника заводу Артура Анатри. Кавалери цієї нагороди отримують і грошову винагороду.

Серед соціальних бонусів, які надають членам профспілки, — оплата лікування, зокрема складних операції. Поточного року 160 працівників пройшли лікування за рахунок соціального пакета підприємства. Одній із працівниць оплатили операцію, яка коштувала майже 200 тисяч гривень. Підприємство також бере на себе частку оплати за оренду житла. Окрім цього — виплачує до двох тисяч гривень учням, які навчаються робочих спеціальностей. Фінансує завод і навчання у вишах тих молодих людей, які уклали угоду про повернення на своє підприємство після отримання вищої освіти.

Подібний досвід організації дієвого, партнерського соціального діалогу накопичено і на Луцькому державному ремонтному заводі «Мотор». Голова профспілкової організації Юрій Сикачов — теж представник робочої династії. Тут понад 40 років працював його батько Віктор Григорович, майже стільки ж — мати Любов Василівна. За словами керівника профспілки, середня зарплата на підприємстві становить понад 6 тисяч гривень. Заводчани також отримують доплати за стаж роботи, розряд. Досвідченим спеціалістам доплачують за наставництво.

Підприємство має власні бази відпочинку. У дитячих оздоровчих таборах побували вже 75 дітей. Їхні батьки заплатили за путівки лише 10 відсотків їхньої вартості.

Підбиваючи підсумки заходу, Дмитро Мірошниченко висловив таку думку: для військовослужбовців настільною книгою є загальновійськові статути. А для працівників Збройних Сил таку роль відіграють колективні договори, всього активу профспілки — Міжгалузева Угода з Міністерством оборони. Перші результати її виконання свідчать про те, що співробітництво посилюється і розвивається, а це позитивно позначається на соціальному захисті людей праці.

Володимир ЧІКАЛІН

Схожi записи: