Ан-178 у небі над Великобританією

 Липень 16, 2016

5456_p_16_img_0001Україна бере участь у Міжнародному авіакосмічному салоні Фарнборо-2016

11–17 липня 2016 року у Великобританії на території виставкового комплексу аеропорту Фарнборо в передмісті Лондона проводиться одна з найбільших Міжнародних авіакосмічних виставок Фарнборо-2016 (Farnborough International Airshow). Салон відбувається кожні два роки і є однією з головних експозицій у галузі аерокосмічного обладнання та технологій. Цього року участь у виставці беруть понад тисячу компаній. На Фарнборо демонструють нові розробки авіакосмічної галузі, літаки, вертольоти, авіаційні двигуни, компоненти й електроніку, військову техніку, космічні літальні апарати та комплектуючі, устаткування й інфраструктуру аеропортів, технічний сервіс.

Українська експозиція представлена підприємствами, що входять до складу ДК «Укроборонпром». Центральне місце в ній посідає багатоцільовий транспортний літак Ан-178 виробництва ДП «Антонов», виготовлений поки що в одному екземплярі.

Окрім ДП «Антонов», у Фарнборо представлені такі підприємства Концерну:

ДК «Укрспецекспорт» та ДГЗІФ «Укрінмаш» — експорт та імпорт продукції, послуг військового і подвійного призначення;

ДАХК «Артем» — виробництво та експорт понад 70 найменувань спеціальної та авіаційної техніки, а також виробництво медичної техніки;

ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» — капітальний та середній ремонт різних типів літаків і двигунів, а також корабельних газотурбінних установок і комплектуючих виробів;

ПАТ «Завод «Маяк» — розробка, виготовлення, реалізація, ремонт, модернізація та утилізація озброєння та військової техніки, проведення та реалізація науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт з розробки та впровадження у виробництво нових виробів електронної техніки, зокрема засобів магнітного запису.

Ан-178, який вперше представляється на такому важливому заході, бере участь у програмі демонстраційних польотів та приймає відвідувачів на статичній стоянці.

Окрім транспортника Ан-178, ДК «Укроборонпром» презентує й Ан-132, моделі ще декількох літаків виробництва ДП «Антонов», авіаційні керовані ракети та іншу сучасну техніку авіаційної галузі виробництва ОПК України.

Генеральний директор Державного концерну Роман Романов, який очолює українську делегацію на виставці, зазначив, що «Укроборонпром» націлений на активний діалог з представниками інших держав. Головна мета — налагодження обміну досвідом і технологіями, прискорення реалізації програми імпортозаміщення та пошук нових партнерів. Роман Романов упевнений, що з Фарнборо українські підприємства повернуться з низкою нових взаємовигідних домовленостей.

Підготував Андрій ЛИСЕНКО

Середній багатоцільовий транспортний літак Ан-178 — унікальна модель, яка може використовуватися як у цивільній авіації,так і для військових потреб

Ан-178, розроблений ДП «Антонов», — це транспортний літак сімейства Ан-148/158 вантажопідйомністю 18 т. Його було спроектовано на зміну Ан-12 та С-160. Перший політ Ан-178 здійснив 7 травня 2015 року.

Серед його переваг: розмір і вантажопідйомність; льотні та технічні характеристики; зниження вартості експлуатації за рахунок заміни чотирьох або двох турбогвинтових двигунів двома турбореактивними; відповідність усім сучасним вимогам і стандартам завдяки бортовому обладнанню й авіоніці нового покоління.

Унікальна особливість Ан-178 — можливість перевозити широкий спектр пакетованих вантажів (у контейнерах і на піддонах), зокрема морські контейнери 1С із поперечним перерізом 2,44х2,44 м. Завдяки цьому літак є ефективним транспортним засобом для матеріально-технічного забезпечення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Втілюючи в собі кращі характеристики літаків «Антонов», Ан-178 може базуватися на різноманітних аеродромах, зокрема ґрунтових і високогірних.

Основні характеристики Ан-178

16_p

 

 

Схожi записи: